Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Autobusová preprava do Jablonky

ARRIVA LIORBUS, a.s. Ružomberok Vám ponúka dopravu na nákupný zájazd

Jablonka

Termíny: streda

      29.3.,17.5.,14.6., 23.8.,13.9., 11.10.,25.10., 15.11.,13.12.2017

Zástavka Čas odchodu
Ružomberok 6:00 hod.
Dolný Kubín, žel. Stanica 6:20 hod.
Dolný Kubín, SAD 6:22 hod.
Dolný Kubín, Kňažia, Spišiak 6:25 hod.
Oravský Podzámok, námestie 6:30 hod.
Dolná Lehota, ZŠ 6:35 hod.
Horná Lehota, Jednota 6:37 hod.
Sedliacka Dubová 6:40 hod.
Dlhá nad Oravou, Jednota 6:43 hod.
Krivá 6:49 hod.
Podbieľ, Jednota 6:53 hod.
Nižná, AS 6:56 hod.
Tvrdošín, Medvedzie, SPŠE 7:03 hod.
Tvrdošín, nákupné stredisko 7:04 hod.
Trstená, sídlisko západ 7:12 hod.
Trstená, nemocnica 7:13 hod.
Trstená, AS 7:15 hod.
Trstená, št.hr.CLO 7:23 hod.
Jablonka 7:50 hod.
   
Jablonka - odchod 12:00 hod

 

Kontakt: Pavol  Kubala : +421 905 975 504

Informačná kancelária : 0444314652,0444323975

www.arrivaliorbus.sk, e-mail.: pavol.kubala@arriva.sk


 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka