Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Škvrny na slnkuVytlačiť
 

 Divadelná spoločnosť ​Trieska v oku a Mesto Trstená vás srdečne pozývajú na netradičné divadelné predstavenie slovenského autora Leopolda Laholu s názvom Škvrny na slnku. Strhujúca dráma odhaľuje skryté viny, zatratenú minulosť a vykĺbenú pravdu, v tesnej blízkosti „nevinných“ divákov. Zlo plodí zlo a kolaboranti sme všetci. Ani čas vinu nezmyje, iba strach stále narastá... A kam nás dovedie pomsta a hrubá sila? Človek je v rukách človeka najhoršou zbraňou. A je úplne jedno, ktorá vojna práve prebieha. Kto si bez viny, nech sa páči.

 ​V hlavnej úlohe účinkujú herci z profesionálnych slovenských divadiel: Michal Koleják z Mestského divadla Žilina, Michal Kalafut a Jana Labajová zo Starého divadla Karola Spišáka v Nitre​ a stand-up komik Jakub Lužina Humorbot 3000, známy zo Silných rečí a Pančlajnu.

 Drámu Leopolda Laholu režíroval Vojtech Koleják ml., úpravu a dramaturgiu zabezpečila Zuzana Kolejáková, scénu navrhol Jakub Branický a o nervy drásajúcu hudbu sa postaral známy slovenský elektronický mág Adam Dekan.

Dátum: 26. júla 2017
Čas: 18:00 hod.
Miesto: Dom kultúry v Trstenej
Vstupné: 5 € dospelý, 3 € študenti, dôchodcovia a ZŤP (v kancelárii Domu kultúry v Trstenej)
Počet miest je limitovaný! (MP od 15 rokov)

Predaj vstupeniek: kancelária Domu kultúry v Trstenej

Skvrny na slnku


 
 
ÚvodÚvodná stránka