Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Prehlásenie o prístupnosti

Webové sídlo mesta Trstená www.trstena.sk sa snaží v čo najväčšej miere zabezpečiť naplnenie platnej legislatívy v oblasti prístupnosti webových stránok, a to najmä zákona 275/2006 Z. z. o informačných systémoch verejnej správy v znení neskorších predpisov a platného výnosu Ministerstva financií SR o štandardoch informačných systémov verejnej správy. Obidva dokumenty sú zverejnené na podstránke Ministerstva financií Slovenskej republiky www.informatizacia.sk

Webové sídlo www.trstena.sk je vytvorené s ohľadom na maximálnu prístupnosť obsahu a funkčnosť. Veľkosť písma je definovaná v relatívnych jednotkách a obsah je možné jednoducho zväčšovať a zmenšovať pomocou štandardných nástrojov webových prehliadačov.

Webové sídlo www.trstena.sk je oficiálnym sídlom mesta Trstená.

Sme si vedomí toho, že niektoré staršie súbory môžu byť zverejnené v súbore DOC. Tieto nedostatky v čo najkratšom čase odstránime. V prípade zistenia akéhokoľvek nedostatku nás prosím kontaktujte na: webmaster@trstena.sk. Za každý podnet, ktorý prispeje k vylepšeniu nášho webového sídla dopredu ďakujeme.

ÚvodÚvodná stránka