Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Dom kultúry

Dom kultúry

    

 

Divadelná sála (Veľká viacúčelová sála)
Kapacita sály: 450 sedadiel

Ponúka priestory, ktoré je možné využiť pre celý rad príležitostí. Komfortné miesto pre organizovanie kultúrnych podujatí, koncertov, seminárov, prezentácií, pracovné porady, firemné mítingy a ďalšie akcie s možnosťou kompletného technického zariadenia (ozvučenie, veľkoplošná projekcia, svetelný park). Súčasťou veľkej sály je vstupná hala, kde nájdete šatňu a foyer a bar s možnosťou občerstvenia.

                

 

SPOLOČENSKÁ SÁLA
kapacita sály: 210 miest

Ideálny priestor pre konanie spoločenských akcií – plesy, svadobné veselice, kary, stužkových slávnosti, rodinných osláv, recepcií, posedení a prezentácií pre väčší počet osôb.

                

 

Zasadacia miestnosť
kapacita: 80 miest

Ideálny priestor pre konanie menších spoločenských a rodinných akcií – oslavy životných jubileí, prvého sv. prijímania, birmovky, karov. Zasadacia miestnosť je vhodná aj pre súkromné konferencie, školenia, kurzy a prezentácií.

                

 

Kinosála
kapacita: 255 miest

Ponúka priestory s možnosťou využiť pre celý rad príležitostí. Komfortné miesto pre organizovanie kultúrnych podujatí, filmových predstavení, seminárov, prezentácií, pracovné porady, firemné mítingy a ďalšie akcie s možnosťou kompletného technického zariadenia (ozvučenie, veľkoplošná projekcia, svetelný park).

                

 

Výstavná miestnosť
kapacita: 80 miest

Výstavná miestnosť so samostatným prístupovým vchodom ponúka priestor pre výstavy, expozície. Jej súčasťou je bar s možnosťou občerstvenia a posedením, preto je možné tu usporiadať aj firemné recepcie, rauty, či bankety.

                 

 

Sobášna miestnosť v Dome kultúry
Kapacita: 50 miest

Reprezentačný priestor výstavnej miestnosti vytvorí pre svadobný obrad neopakovateľnú atmosféru. Elegantný vstup do miestnosti, foyer z terasy a dizajn interiéru určite splní predstavu o ideálnom priestore na VÁŠ DEŇ. Veľkou výhodou je blízkosť parkoviska pre svadobných hostí a bezbariérový prístup.

                 

                 

 


 
  • Pondelok-1-5graphic-icon
  • Utorok-1-11graphic-icon
  • Streda-1-10graphic-icon

Obyvateľov: 7 256
(k 01. 10. 2018)
Primátorka:
PhDr. Ing. Magdaléna Zmarzláková
Bernolákova 96/8
PSČ: 028 01
Tel.kontakt MsÚ:
043 5310 100
Tel.predvoľba: 00421/43/...

webygroup
ÚvodÚvodná stránka