Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Free WIFI

Voľný internet na námestí

Mesto Trstená venuje svojím občanom voľný pristupový bod internetu na námestí MR Štefánika.

Mesto Trstená v spoločnosti s firmou DsiData Námestovo, zriadilo prvý hotspot v meste Trstená. Obyvatelia, návštevníci alebo  turisti sa takto môžu volne pripojiť na internet mobilným telefónom, PDA, notebookom a využívať prístup k internetu. Z bezpečnostných dôvodov je dĺžka pripojenia obmedzená na 1 hodinu denne. Aj týmto krokom sa postupne pripravujeme na Operačný program informatizácia spoločnosti, ktorý pomôže mestu pri transformacii z bežného mesta na DIGITÁLNE MESTO.

Mesto Trstená plánuje pokračovať v umiestňovaní wifi hotspotov v meste a tým otvárať občanom mesta cestu k jednoduchšiemu prístupu k informáciám, online komunikácii, práce a zábavy.

         


 

Voľný internet na nástupišti SAD

Mesto Trstená v spoločnosti s firmou DSiData zriadilo ďalší prístupový bod voľného internetu na nástupišti SAD v Trstenej. Týmto krokom chce mesto svojím občanom, návštevníkom a turistom spríjemniť resp. skrátit čakanie na ich spoje. 

V blízkej buducností mesto Trstená plánuje ďalšie zriaďovanie prístupových bodov voľného internetu a tým masívne podporať rozvoj internetizácie a využívanie elektronických služieb u občanov bez pripojenia internetu v domácnosti.
Do ankety sme zaradili strategické lokality, na ktorých by mal prítomnosť voľného internetu podstatný význam. Preto Vás týmto prosíme o vyjadrenie Vášho názoru zahlasovaním v ankete na hlavnej stránke mesta Trstená. V prípade, že ste v ankete nenašli lokalitu o ktorej si myslíte, že by mala byť v zozname, môžete zaslať Váš názor na adresu webmaster@trstena.sk .
Dúfame, že týmito krokmi spríjemníme našim občanom život v postupne DIGITÁLNOM MESTE.

         


 

Voľný internet na Ul. Mieru a v areáli NsP Trstená

Mesto Trstená v spoločnosti s firmou DSiData zriadilo ďalší prístupový bod voľného internetu na Ul. Mieru a v areáli NsP v Trstenej.        

V blízkej buducností mesto Trstená plánuje ďalšie zriaďovanie prístupových bodov voľného internetu a tým masívne podporať rozvoj internetizácie a využívanie elektronických služieb u občanov bez pripojenia internetu v domácnosti.
Do ankety sme zaradili strategické lokality, na ktorých by mal prítomnosť voľného internetu podstatný význam. Preto Vás týmto prosíme o vyjadrenie Vášho názoru zahlasovaním v ankete na hlavnej stránke mesta Trstená. V prípade, že ste v ankete nenašli lokalitu o ktorej si myslíte, že by mala byť v zozname, môžete zaslať Váš názor na adresu webmaster@trstena.sk .
Dúfame, že týmito krokmi spríjemníme našim občanom život v postupne DIGITÁLNOM MESTE.

         


 
webygroup
ÚvodÚvodná stránka