Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Ocenenie kolkárov

Ocenenie kolkárovVytlačiť
 

 Dňa 21.04.2017 sme privítali na pôde mestského úradu športový klub kolkárov. Mesto Trstená ocenilo hráčov ŠKK Trstená Starek  za dosiahnutý úspech  v Česko - Slovenskej Interlige, kde skončili na nádhernom treťom mieste a na Slovensku zároveň získali 2. miesto. Na poslednom zápase im bol slávnostne odovzdaný pohár a medaily, a týmto víťazstvom sa tím kvalifikoval na Európsky pohár, ktorý sa bude konať na jeseň v Nemecku.

 Ocenenie vo forme „ďakovného listu“ si všetci hráči interligy, ako aj predseda klubu a generálny manažér, prevzali priamo z rúk primátorky PhDr. Ing. Magdalény Zmarzlákovej v zasadačke mestského úradu. Následne sa o vývoji zápasov počas celej sezóny a víziách do budúcnosti porozprávali pri spoločnom posedení v hoteli Roháč, ktoré bolo financované hlavným sponzorom, spoločnosťou Starek Transport.
Poďakovanie za dosiahnutý úspech patrí predovšetkým týmto hráčom: Martin Starek, Ivan Čech, Peter Šibal, Michal Fábry, Tomáš Karas, Martin Koleják, Lukáš Juris, Marek Juris, František Stankovič, Stanislav Dzurek.

Ocenenie kolkarov


 
 

Obyvateľov: 7 242
(k 30. 06. 2019)
Primátorka:
PhDr. Ing. Magdaléna Zmarzláková
Bernolákova 96/8
PSČ: 028 01
Tel.kontakt MsÚ:
043 5310 100
Tel.predvoľba: 00421/43/...

webygroup
ÚvodÚvodná stránka