Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

GOSPEL WORKSHOPVytlačiť
 

V Trstenej sa pripravuje už 6. ročník Gospel workshopu

V termíne od 9. – 11. novembra 2018 organizuje V.I.A.C. – Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže v spolupráci s mestom Trstená už po šiestykrát GOSPEL WORKSHOP. Ide o 3-dňové hudobné podujatie nielen pre aktívnych spevákov a zboristov, ale pre všetkých, ktorí radi spievajú a chcú na svojom prejave pracovať a pritom zažiť niečo nové. Účastníci Gospel workshopu sa počas jedného víkendu stávajú súčasťou veľkého zboru a pod vedením britského dirigenta, odborníka a skúseného lektora Colina Vassella nacvičia gospelové piesne a spoločne vytvoria jeden originálny spevokol.

Podujatie vyvrcholí na konci tretieho dňa, v nedeľu 11. novembra 2018 o 18:00 hod v Dome kultúry v Trstenej, záverečným vystúpením v podobe Galakoncertu pre verejnosť.

„Úžasný víkend, nové spevácke skúsenosti, veľa nových priateľov a úžasných ľudí z rôznych častí Európy. Vynikajúci lektor, spevák a dirigent, ktorý miluje to, čo robí. Jeden z najkrajších víkendov, aký som vo svojom živote zažila,“ opisuje svoje pocity minuloročná účastníčka Janka.

Prihlasovanie na 6. ročník Gospel workshopu pre účastníkov speváckeho zboru je možné do 4. novembra 2018. Prihlasovací formulár a bližšie informácie sú uvedené na webovej stránke www.ozviac.sk. Viac informácií o lektoroch, atmosfére a priebehu predchádzajúcich ročníkov je uvedené na www.gospelworkshoptrstena.sk

gospel


 
 

Obyvateľov: 7 242
(k 30. 06. 2019)
Primátorka:
PhDr. Ing. Magdaléna Zmarzláková
Bernolákova 96/8
PSČ: 028 01
Tel.kontakt MsÚ:
043 5310 100
Tel.predvoľba: 00421/43/...

webygroup
ÚvodÚvodná stránka