Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Obnova basketbalového ihriska na sídlisku ZápadVytlačiť
 

  Aj Trstenský mládežnícky parlament sa zapojil do Participácie občanov na rozvoji mesta. Rozhodli sme sa, že trochu obnovíme basketbalové ihrisko na sídlisku Západ, ktoré využívajú hlavne mladí ľudia, aby si mohli zahrať svoj obľúbený šport.

  Každý, kto šiel okolo, si musel všimnúť, že ihrisko je zanedbané, že nie sú na ňom ani čiary a sieťky pripomínajú skôr roztrhané visiace handry ako basketbalové koše. Cez prázdniny sme boli trochu rozlietaní, ale nakoniec sme sa koncom septembra stretli a urobili sme menšiu brigádu na ihrisku. Namaľovali sme biele čiary a hoci sme boli všetci špinaví od farby, stálo to za to. Ďalej sme vymenili siete na basketbalových košoch a povytrhávali trávu, ktorá vyrastá priamo na ihrisku spod popukaného asfaltu.

  Teší nás skutočnosť, že na týchto prácach sme sa podieľali my mladí a aj keď naša práca možno nie je urobená vždy na 100 %, ale prispeli sme k tomu, aby sa iní mladí cítili lepšie na basketbalovom ihrisku a mohli ho využívať. V jarných mesiacoch roku 2018 pribudnú k basketbalovému ihrisku 2 nové lavičky, ktoré osadíme v spolupráci s Oddelením služieb mesta Trstená (fotka lavičky je len ilustračná). Za spoluprácu ďakujeme.

basketbalove ihrisko


 
 

Obyvateľov: 7 252
(k 31. 03. 2019)
Primátorka:
PhDr. Ing. Magdaléna Zmarzláková
Bernolákova 96/8
PSČ: 028 01
Tel.kontakt MsÚ:
043 5310 100
Tel.predvoľba: 00421/43/...

webygroup
ÚvodÚvodná stránka