Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Revitalizácia verejného priestranstva na sídlisku Stred v TrstenejVytlačiť
 

 Cieľom zámeru bolo prostredníctvom revitalizácie verejného priestranstva na sídlisku Stred v Trstenej vytvoriť „Oddychovo – relaxačnú zónu“ pre plnohodnotné trávenie voľného času a stretávanie sa miestnej komunity.

 Osadili sme dve lavičky a revitalizovali sme verejnú zeleň v parku medzi bytovými domami. Na lavičkách sa môže stretávať a rozprávať nielen mládež, ale aj maminky s deťmi, či dôchodcovia. Do betónových kvetináčov sme zasadili kvietky, čím sa skrášlilo celé životné prostredie na sídlisku Stred.

 Veríme, že týmto zámerom sme zlepšili podmienky na trávenie voľného času nielen obyvateľom sídliska Stred, ale aj návštevníkom, ktorí zavítajú do Trstenej.  

 Zámer sa nám podarilo zrealizovať za pomoci a ochoty dobrovoľníkov z miestnej komunity, za čo chceme poďakovať predovšetkým pánovi Ľubomírovi Šinálovi, Lukášovi Zemančíkovi, Marekovi Zemančíkovi a pani Anne Lepáčkovej, ktorá sa do nášho projektu ochotne dobrovoľnícky zapojila svojou prácou pri revitalizácii a výsadbe kvetinových sadeníc.  

Sme veľmi radi a ďakujeme aj mestu Trstená, že prostredníctvom Participácie občanov na rozvoji mesta sme mohli zrealizovať náš zámer v prospech občanov nášho mesta.

lavicka


 
 

Obyvateľov: 7 242
(k 30. 06. 2019)
Primátorka:
PhDr. Ing. Magdaléna Zmarzláková
Bernolákova 96/8
PSČ: 028 01
Tel.kontakt MsÚ:
043 5310 100
Tel.predvoľba: 00421/43/...

webygroup
ÚvodÚvodná stránka