Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Slovenský skauting, 10.zbor Trstená - Staň sa súčasťou sna!Vytlačiť
 

Rozhodli sme sa skvalitniť našu aktivitu a podporiť činnosť naších členov projketom, ktorý sme podali na nadáciu SLSP (konkrétne grantová výzva  #mamnato).

Náš projekt sa spolu s ďalšími 99 dostal do verejného hlasovania. Zo všetkých týchto projektov budú podporených 15, ktoré vyberie verejnosť sms hlasovaním. Počas trvania hlasovania je možné hlasovať len jeden krát a iba za jeden projekt. 

Detialy o našom projekte môžete vidieť TU

V projekte sa ráta aj s finančnou položkou pre skautskú klubovňu, ktorú by sme radi vybudovali a otvorili širokej verejnosti.

Chceme Vás týmto poprosiť o pomoc pri tomto verejnom hlasovaní (a vaše hlasy).  Pomôžte nám priblížiť sa k snu o skautskej klubovni pre širokú verejnosť a komunite, ktorá sa bude neustále rozrastať. Pomôžte nám šíriť túto informáciu, aby sa nám finančný príspevok podarilo získať a aby sme tak mohli pripravovať kvalitnejší program pre našich členov, ale aj širokú verejnosť. 

Kedže ako skauti sme nezisková organizácia, tento projekt je pre nás klúčový. Ak sa nám podarí ho získať, máme v pláne podstatne viac podporiť rozširovanie našej skautskej výchovnej metódy medzi širokú verejnosť.

Staňte sa súčasťou nášho príbehu!

skauti


 
 

Obyvateľov: 7 242
(k 30. 06. 2019)
Primátorka:
PhDr. Ing. Magdaléna Zmarzláková
Bernolákova 96/8
PSČ: 028 01
Tel.kontakt MsÚ:
043 5310 100
Tel.predvoľba: 00421/43/...

webygroup
ÚvodÚvodná stránka