Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Priaznivci besiedok Materskej školy Oslobodenia si prišli na svoje

Priaznivci besiedok Materskej školy Oslobodenia si prišli na svojeVytlačiť
 

 Dňa 17. a 18. mája, z príležitosti Dňa matiek, pripravili deti spolu s pani učiteľkami z MŠ Oslobodenia a elokovaných pracovísk Puškinova a Západ besiedky.

 Deti z EP Puškinova a EP Západ prezentovali vtipné príbehy nezbedných dievčat Pipi a Aniky, ich zážitky na lodi po mori a z cesty okolo sveta. Tieto príbehy boli spracované do hudobno-tanečnej podoby. Deti predviedli očarujúce výkony. Tancom kovbojov zavítali na divoký Západ, ocitli sa medzi pirátmi na mori, dostali sa do ďalekej Číny a zakotvili aj v Turecku. Vietor ich zavial medzi Indiánov a docestovali tiež do Afriky.

       More nám učarovalo. Preto atmosféra podmorského sveta, v ktorom je veľa rýb a tajuplnej nádhery bola námetom besiedky MŠ Oslobodenia. Deti s učiteľkami svojim programom predstavili krásu mora a jeho tajomstvá. V hlbinách mora sa ukrývali delfíny, medúzy, sasanky, chobotnice, dúhové rybičky, kraby, morské mušle, aj potápači. Okolo nich plávali morské koníky a morské hviezdice.

Deti mali nacvičené rôzne krásne a pútavé choreografie.

 Hudobné tanečné kreácie dopĺňali pestrofarebné kostýmy. Naše besiedky boli venované rodičom, starým rodičom a všetkým ostatným priaznivcom, pretože majú svoje neodolateľné čaro.

 Ďakujeme za spoluprácu pri príprave besiedok rodičom a ostatným sponzorom.

 Mgr. Daniela Kakačková

 riaditeľka MŠ Oslobodenia

besiedka materskej skoly

 


 
 

Obyvateľov: 7 242
(k 30. 06. 2019)
Primátorka:
PhDr. Ing. Magdaléna Zmarzláková
Bernolákova 96/8
PSČ: 028 01
Tel.kontakt MsÚ:
043 5310 100
Tel.predvoľba: 00421/43/...

webygroup
ÚvodÚvodná stránka