Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Rozlúčka s predškolákmi

Rozlúčka s predškolákmiVytlačiť
 

 Predškoláci v meste Trstená sa aj tento školský rok lúčili so svojou materskou školou. V pondelok 19.6.2017 mali slávnostný program pripravený predškoláci z Cirkevnej materskej školy. Programom nás sprevádzala pani zástupkyňa pre MŠ Anna Smitková. Pani učiteľky mali 7 šikovných predškolákov, s ktorými pripravili pekný program pre rodičov a hostí. Rozlúčky s predškolákmi sa zúčastnila aj pani primátorka PhDr. Ing. Magdaléna Zmarzláková a pán farár ThLic. Ing. Jaroslav Chovanec.

 Vo štvrtok 22.6.2017 sa konala rozlúčka v Kine Mier s predškolákmi z Materskej školy Oslobodenia a jej elokovaných pracovísk na Puškinovej a Západe. V úvode všetkých privítala pani riaditeľka Mgr. Daniela Kakačková. Na pódium postupne prichádzalo 80 predškolákov aj so svojimi pani učiteľkami.

 Predškolákom sa prihovorila aj pani primátorka, ktorá im zaželala veľa úspechov, radosti, poslušnosti a zodpovednosti, pani učiteľkám sa poďakovala za starostlivosť o deti a rodičom popriala veľa lásky, trpezlivosti a radosti z ich detí.

 Všetky deti dostali okrem osvedčenia o absolvovaní predprimárneho vzdelávania aj malý darček na pamiatku od pani primátorky.

rozlucka s predskolakmi


 
 

Obyvateľov: 7 242
(k 30. 06. 2019)
Primátorka:
PhDr. Ing. Magdaléna Zmarzláková
Bernolákova 96/8
PSČ: 028 01
Tel.kontakt MsÚ:
043 5310 100
Tel.predvoľba: 00421/43/...

webygroup
ÚvodÚvodná stránka