Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Skrášlenie okolia Kolkárne pod Kľozovom

Skrášlenie okolia Kolkárne pod KľozovomVytlačiť
 

  Cieľom zámeru bolo skrášliť okolie Kolkárne pod Kľozovom, predovšetkým priestor pri vybudovanom prístrešku a priľahlom ohnisku a zakúpiť stojany na bicykle.

  V okolí ohniska sa vysadili stromčeky a využili sa betónové kvetináče, do ktorých sa zasadili kvietky a tie sa následne navzájom prepojili drevenými lavičkami. Vytvorilo sa pieskovisko, ktoré je osadené v priľahlom trávnatom priestore medzi ohniskom a oddychovým priestorom skrášleným lavičkami. Ku spokojnému posedeniu pod prístreškom sa skonštruovali rozkladacie stoly a lavice a zároveň sa zakúpili kovové palice na opekanie.

  Keďže sa v spomínaných priestoroch koná veľa akcií rôzneho charakteru, bolo potrebné zakúpiť odpadkové koše na smeti a nadšení cyklisti si už svoje bicykle budú môcť odkladať do nových stojanov, ktoré sú napevno osadené pred budovou kolkárne.

  Aktivita sa uskutočnila v rámci Participácie občanov na rozvoji mesta a bola podporená sumou 300 eur. Avšak bez ochotnej a hlavne nezištnej pomoci tých, ktorým na peknom a upravenom okolí kolkárne záleží, by sa nič nezrealizovalo, za čo im patrí naše ďakujem.

uprava_klozov


 
 
ÚvodÚvodná stránka